Other Sports (A-Z)
Search events

Sunday 17th, February 2019

1
X
2
01:00
Colombia | Primera A, Apertura
America de Cali vs Independiente Medellin
01:20
Argentina | Superliga
Gimnasia y Esgrima vs Defensa y Justicia
01:20
Argentina | Superliga
CA Patronato Parana vs CA Aldosivi
01:30
Colombia | Primera A, Apertura
Alianza Petrolera vs CD Once Caldas
01:45
Peru | Primera Division
Carlos Mannucci vs Ayacucho FC
02:00
Mexico | Liga de Ascenso, Clausura
Alebrijes de Oaxaca FC vs CA Zacatepec
02:00
Mexico | Primera Division, Clausura
Cruz Azul vs Club Santos Laguna
03:30
Argentina | Superliga
San Martin de San Juan vs CA Independiente
03:45
Colombia | Primera A, Apertura
Club Atletico Junior vs Rionegro Aguilas
04:00
Peru | Primera Division
Sport Huancayo vs Sporting Cristal
04:00
Mexico | Primera Division, Clausura
UANL Tigres vs Necaxa
04:00
Mexico | Primera Division, Clausura
Club Leon vs Deportivo Toluca FC
06:00
Mexico | Liga de Ascenso, Clausura
CSD Dorados Sinaloa vs Atlante FC
06:00
Mexico | Primera Division, Clausura
Guadalajara Chivas vs Atlas FC
09:00
Australia | A-League
Sydney FC vs Central Coast Mariners FC
13:30
Turkey | Super Lig
Buyuksehir Belediye Erzurumspor vs Sivasspor
13:30
Bulgaria | First Professional League
Etar 1924 Veliko Tarnovo vs FC Dunav 2010
13:30
Spain | Second Division B
Sevilla Atletico vs Real Balompedica Linense
13:30
Spain | Second Division B
UD Almeria B vs FC Cartagena
14:00
Spain | LaLiga
Real Madrid vs Girona FC
14:00
Spain | LaLiga 2
RCD Mallorca vs CD Lugo
14:00
Denmark | Superligaen
AC Horsens vs Vendsyssel FF
14:00
Spain | Second Division B
Sporting Gijon B vs CD Mirandes
14:00
Spain | Second Division B
Celta de Vigo B vs Pontevedra CF
14:00
Spain | Second Division B
Sadcf Internacional de Madrid Dsl vs UD Las Palmas B
14:00
Spain | Second Division B
Burgos CF vs San Sebastian Reyes
14:00
Spain | Second Division B
SD Ejea vs Espanyol Barcelona B
14:00
Spain | Second Division B
Fuenlabrada vs Rapido de Bouzas
14:00
Spain | Second Division B
AD Union Adarve vs CD Guijuelo
14:00
Spain | Second Division B
Jumilla CF vs UCAM Murcia
14:15
Netherlands | Eredivisie
Ajax Amsterdam vs NAC Breda
14:15
Portugal | Segunda Liga
SC Covilha vs FC Pacos Ferreira
14:30
Italy | Serie A
Spal 2013 vs ACF Fiorentina
15:00
Germany | 3rd Liga
FC Wurzburger Kickers vs FC Hansa Rostock
15:00
France | Ligue 2
Sochaux vs RC Lens
15:15
Scotland | Premiership
Motherwell FC vs Heart of Midlothian
15:30
Germany | 2nd Bundesliga
SG Dynamo Dresden vs SSV Jahn Regensburg
15:30
Germany | 2nd Bundesliga
Holstein Kiel vs Greuther Furth
15:30
Germany | 2nd Bundesliga
DSC Arminia Bielefeld vs 1. FC Magdeburg
16:00
Turkey | Super Lig
Kayserispor vs Goztepe
16:00
Turkey | Super Lig
Trabzonspor vs Alanyaspor
16:00
South Africa | FA Cup
The Magic FC vs Kaizer Chiefs
16:00
England | FA Cup
Bristol City vs Wolverhampton Wanderers
16:00
England | Championship
Blackburn Rovers vs Middlesbrough FC
16:00
Greece | Super League
AE Larissa FC vs AO Xanthi FC
16:00
Germany | 3rd Liga
FSV Zwickau vs FC Carl Zeiss Jena
16:00
Romania | Liga I
FC Voluntari vs AFC Dunarea 2005 Calarasi
16:00
Bulgaria | First Professional League
FK Septemvri Sofia vs Beroe Stara Zagora
16:00
South Africa | FA Cup
Jomo Cosmos FC vs TS Galaxy FC
16:00
Greece | Football League
Iraklis 1908 FC vs Aok Kerkyra
16:00
Malta | Premier League
Pieta Hotspurs FC vs Balzan Youths
16:00
Serbia | Superliga
FK Rad vs FK Zemun
16:00
Serbia | Superliga
FK Dinamo Vranje vs FK Spartak Subotica
16:00
Denmark | Superligaen
Odense Boldklub vs Vejle BK
16:30
Netherlands | Eredivisie
SBV Excelsior vs FC Emmen
16:30
Netherlands | Eredivisie
Groningen vs Feyenoord
16:30
Italy | Serie C, Group A
US Alessandria Calcio 1912 vs Arzachena Costa Smeralda Calcio
16:30
Italy | Serie D, Girone G
AS Ostia Mare Lido Calcio vs US Latina Calcio 1932
16:30
Italy | Serie C, Group A
Novara Calcio vs AC Pistoiese
16:30
Italy | Serie D, Girone E
Aquila 1902 Montevarchi vs ASD Cannara
16:30
Italy | Serie C, Group C
Calcio Catania vs Paganese Calcio 1926
16:30
Italy | Serie D, Girone A
GS Arconatese 1926 vs Calcio Chieri 1955
16:30
Italy | Serie C, Group A
SC Pisa vs AC Gozzano
16:30
Italy | Serie D, Girone E
AC Bastia 1924 vs Aglianese Calcio 1923
16:30
Italy | Serie C, Group A
Robur Siena vs Juventus
16:30
Italy | Serie D, Girone G
Asd Calcio Flaminia vs Sff Atletico
16:30
Italy | Serie D, Girone A
Milano City FC vs ASD Borgaro 1965
16:30
Italy | Serie D, Girone G
FC Aprilia vs Ssd Albalonga Calcio
16:30
Italy | Serie D, Girone E
ASD Seravezza Pozzi Calcio vs AC Tuttocuoio 1957
16:30
Belgium | First Division A
Club Brugge vs KRC Genk
16:30
Italy | Serie D, Girone D
Asd Fanfulla vs Adrense 1909
16:30
Italy | Serie D, Girone D
Ciliverghe Mazzano vs San Marino Calcio
16:30
Italy | Serie C, Group A
Albissola 2010 vs SS Arezzo
16:30
Italy | Serie D, Girone H
Asd SS Nola 1925 vs Usd Audace Cerignola
16:30
Italy | Serie D, Girone F
San Nicolo Notaresco vs SS Matelica Calcio Asd
16:30
Italy | Serie C, Group A
Pontedera vs FC Pro Vercelli 1892
16:30
Italy | Serie D, Girone I
Asd Portici 1906 vs Asd Troina Calcio
16:30
Italy | Serie D, Girone F
Vastese Calcio 1902 vs Isernia FC 1928
16:30
Italy | Serie C, Group C
Cavese 1919 vs Viterbese Castrense
16:30
Italy | Serie D, Girone H
Ssd Fidelis Andria 2018 vs Taranto FC 1927
16:30
Italy | Serie D, Girone E
Scandicci vs AC Prato 1908
16:30
Italy | Serie D, Girone H
Gelbison Vallo D L vs FC Francavilla 1931
16:30
Italy | Serie D, Girone E
US Gavorrano vs Sporting Trestina
16:30
Italy | Serie D, Girone I
US Palmese 1912 vs Asd Roccella
16:30
Italy | Serie D, Girone A
Borgosesia Calcio vs US Folgore Caratese
16:30
Italy | Serie D, Girone I
Ssd Citta Di Messina vs Asd Sancataldese Calcio
16:30
Italy | Serie D, Girone G
Monterosi FC vs Citta Di Anagni
16:30
Italy | Serie D, Girone I
US Castrovillari Calcio vs Acr Messina
16:30
Italy | Serie D, Girone F
Asd Pineto Calcio vs Ssd Citta Di Campobasso
16:30
Italy | Serie C, Group C
Sicula Leonzio vs US Vibonese Calcio
16:30
Italy | Serie D, Girone A
Scd Ligorna 1922 vs Casale FBC
16:30
Italy | Serie C, Group A
Olbia Calcio 1905 vs Carrarese Calcio 1908
16:30
Italy | Serie D, Girone A
AC Bra vs US Fezzanese 1930
17:00
Italy | Serie A
Genoa FC vs Lazio Roma
17:00
Italy | Serie A
Udinese Calcio vs AC Chievo Verona
17:00
Italy | Serie A
FC Empoli vs US Sassuolo
17:00
France | Ligue 1
Lille OSC vs Montpellier HSC
17:00
France | Ligue 1
SM Caen vs Racing Strasbourg
17:00
France | Ligue 1
FC Girondins Bordeaux vs Toulouse FC
17:00
Italy | Serie D, Girone I
AC Locri 1909 vs SSC Bari
17:00
Italy | Serie D, Girone H
AC Savoia 1908 vs Asd Citta Di Gragnano
17:00
Italy | Serie D, Girone H
US Citta Di Fasano vs Usd Bitonto Calcio
17:00
Austria | OFB Cup
SC Wiener Neustadt vs FC Salzburg
17:00
Cyprus | 1st Division
Anorthosis Famagusta FC vs AC Omonia Nicosia
17:00
Sweden | Svenska Cup
Malmo FF vs Degerfors IF
17:00
Sweden | Svenska Cup
Hassleholms IF vs IF Elfsborg
17:00
Sweden | Svenska Cup
Nykoping BIS vs IFK Goteborg
17:00
Sweden | Svenska Cup
Djurgardens IF vs IK Frej
17:00
Czech Republic | 1. Liga
FK Jablonec vs SFC Opava
17:00
Sweden | Svenska Cup
Falkenbergs FF vs Osters IF
17:00
Croatia | 1. HNL
NK Osijek vs NK Istra 1961
17:00
Italy | Serie D, Girone I
Asd Turris Calcio vs Marsala Calcio
17:00
Italy | Serie D, Girone G
Latte Dolce Calcio vs US Avellino 1912
17:00
Italy | Serie D, Girone A
SSD Unione Sanremo vs Stresa Sportiva
17:00
Italy | Serie D, Girone H
FBC Gravina vs Sorrento Calcio
17:00
Italy | Serie B
US Lecce vs AS Livorno
17:00
Italy | Serie B
Cosenza Calcio vs US Cremonese
17:30
Germany | Bundesliga
Eintracht Frankfurt vs Monchengladbach
17:30
Poland | Ekstraklasa
KGHM Zaglebie Lubin vs ASPN Miedz Legnica
18:00
Portugal | Primeira Liga
Moreirense FC vs CD Tondela
18:00
Portugal | Primeira Liga
CF Os Belenenses vs CS Maritimo Madeira
18:00
Spain | LaLiga 2
Numancia CD vs CA Osasuna
18:00
Portugal | Segunda Liga
Academica Coimbra vs Sporting Farense
18:00
Portugal | Segunda Liga
CD Mafra vs GD Estoril Praia
18:00
Portugal | Segunda Liga
FC Porto B vs UD Oliveirense
18:00
Portugal | Segunda Liga
Sporting Braga B vs FC Arouca
18:00
Denmark | Superligaen
Randers FC vs FC Copenhagen
18:00
Belgium | First Division B
Lommel United vs Kfco Beerschot Wilrijk
18:00
Malta | Premier League
Gzira United FC vs Birkirkara FC
18:00
Switzerland | Super League
BSC Young Boys vs FC Zurich
18:00
Switzerland | Super League
Grasshopper Club Zurich vs Neuchatel Xamax FCS
18:00
Switzerland | Super League
FC Basel 1893 vs FC Sion
18:00
Cyprus | 1st Division
AEL Limassol FC vs Nea Salamina Famagusta FC
18:15
Spain | LaLiga
Valencia CF vs Espanyol Barcelona
18:15
Greece | Super League
Apo Levadeiakos FC vs Panaitolikos
18:15
Spain | Second Division B
CD Tudelano vs SD Gernika Club
18:30
Italy | Serie C, Group C
Virtus Francavilla Calcio vs Urbs Reggina 1914
18:30
Italy | Serie C, Group C
Potenza Calcio vs Siracusa Calcio
18:30
Romania | Liga I
CS Gaz Metan Medias vs Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe
18:30
Bulgaria | First Professional League
Levski Sofia vs Lokomotiv Plovdiv
18:30
Italy | Serie C, Group C
SS Monopoli 1966 vs Juve Stabia