Search events

Tuesday 18th, June 2019

1
X
2
22:00
International | World Cup, Women
Jamaica vs Australia
22:00
International | World Cup, Women
Italy vs Brazil
22:00
International Youth | U21 European Ch.ship
England vs France
17:30
International | Int. Friendly Games W
Estonia vs Belarus
18:00
International Clubs | Club Friendly Games
FC Spartak Trnava vs KFC Komarno
18:00
International Clubs | Club Friendly Games
SK Slovan Bratislava vs 1 FC Slovacko
14:30
International Clubs | AFC Cup
Ceres-Negros FC vs Ha Noi FC
13:00
International Clubs | AFC Champions League
Kashima Antlers vs Sanfrecce Hiroshima
15:00
International Clubs | AFC Champions League
Guangzhou Evergrande vs Shandong Luneng Taishan FC
12:30
Australia | NPL, Queensland
Queensland Lions vs Eastern Suburbs Brisbane
12:30
Australia | NPL, Queensland
Western Pride vs Olympic FC
16:00
Malaysia | Super League
Pahang FA vs Pknp FC
16:00
Malaysia | Super League
Petaling Jaya City FC vs Felda United
16:00
Malaysia | Super League
Perak TBG FC vs Terengganu
16:00
Malaysia | Super League
PKNS FC vs Kedah
18:00
Sweden Amateur | U21
Degerfors IF vs Vasteras
19:00
Estonia | Premium Liiga
Viljandi JK Tulevik vs Maardu Linnameeskond
19:00
Estonia | Premium Liiga
Tartu JK Tammeka vs JK Tallinna Kalev
19:30
International Youth | U21 European Ch.ship
Romania vs Croatia
19:30
Estonia | Premium Liiga
FC Flora Tallinn vs Nomme Kalju FC
20:30
Finland | Kakkonen, Group C
SC Kufu 98 vs Pallo Kerho 37
21:00
Norway | 3rd Division Group 1
Krakeroy vs Stabaek Fotball 2
14:30
Indonesia | Liga 1
Persib Bandung vs Tira-Persikabo
16:00
Malaysia | Premier League
Negeri Sembilan vs Selangor United FC
16:00
Malaysia | Premier League
Kelantan FA vs Johor Darul Takzim FC II
18:30
Finland | Veikkausliiga
HIFK vs Seinajoen JK
18:30
Finland | Veikkausliiga
FC Lahti vs Rovaniemi Palloseura
22:15
Iceland | Urvalsdeild
Stjarnan Gardabae vs Breidablik Kopavogur
23:00
Ecuador | Serie B
CA Porteno vs L.D.U. Portoviejo
11:00
International Clubs | Club Friendly Games
CSKA Sofia vs Gorna Oryahovitsa
17:30
International Clubs | Club Friendly Games
FC CSKA 1948 Sofia vs Strumska Slava
18:00
International Clubs | Club Friendly Games
FC Orenburg vs FC CFR 1907 Cluj
19:00
International Clubs | Club Friendly Games
MFK Ruzomberok vs MFK Tatran Liptovsky Mikulas

Wednesday 19th, June 2019

1
X
2
21:00
Argentina | Primera C
Villa San Carlos vs Excursionistas
01:15
Brazil | Brasileiro Serie D
America PE vs America FC RN
22:00
International | World Cup, Women
Japan vs England
22:00
International | World Cup, Women
Scotland vs Argentina
00:30
International | Copa America
Bolivia vs Peru
03:30
International | Copa America
Brazil vs Venezuela
19:00
Norway | NM Cup
Ullensaker/Kisa vs Rosenborg BK
19:00
Norway | NM Cup
Sandnes Ulf vs Viking FK
19:00
Norway | NM Cup
Sandefjord Fotball vs Odds BK
19:00
Norway | NM Cup
Grorud IL vs Mjondalen
19:00
Norway | NM Cup
Skeid Fotball vs Ranheim IL
19:00
Norway | NM Cup
Fram Larvik vs Stromsgodset IF
19:00
Norway | NM Cup
Baerum SK vs Valerenga IF
19:00
Norway | NM Cup
Tromsdalen vs Sarpsborg
19:00
Norway | NM Cup
Levanger vs Kristiansund BK
19:00
Norway | NM Cup
Sogndal IL vs SK Brann
19:00
Norway | NM Cup
Nest-Sotra vs KFUM Oslo
19:00
Norway | NM Cup
Strommen IF vs Lillestrom SK
20:00
Norway | NM Cup
Bryne FK vs Haugesund FK
21:00
Norway | NM Cup
Aalesunds FK vs Molde FK
13:30
International Clubs | AFC Champions League
Urawa Red Diamonds vs Ulsan Hyundai
15:00
International Clubs | AFC Champions League
Shanghai SIPG vs Jeonbuk Hyundai
02:00
USA | US Open Cup
Houston Dynamo vs Minnesota United FC
02:00
USA | US Open Cup
Columbus Crew vs Atlanta United FC
02:30
International | Gold Cup
Panama vs Trinidad and Tobago
05:00
International | Gold Cup
USA vs Guyana
10:30
China | China League 2
Dalian Chanjoy vs Shanxi Xindu
11:00
China | China League 2
Lhasa Chengtou vs Suzhou Jinfu
13:00
Japan | J. League Cup
Jubilo Iwata vs Hokkaido Consadole Sapporo
13:00
Japan | J. League Cup
FC Tokyo vs Cerezo Osaka
13:00
Japan | J. League Cup
Nagoya Grampus vs Vegalta Sendai
13:00
Japan | J. League Cup
V-Varen Nagasaki vs Gamba Osaka
15:00
Poland | III Liga, Group 1
Victoria Sulejowek vs KS Ruch Wysokie Mazowieckie
16:00
Malaysia | Super League
Kuala Lumpur vs Melaka
18:30
Finland | Kakkonen, Group B
KaaPo Kaarina vs Grankulla IFK
18:30
Finland | Kakkonen, Group B
SalPa vs IF Gnistan
18:30
Finland | Kakkonen, Group A
Sudet vs Klubi 04
18:30
Finland | Kakkonen, Group A
Vjs vs Mikkelin Palloilijat
19:00
Poland | III Liga, Group 1
MKS Elk vs Bron Radom
19:00
Poland | III Liga, Group 1
MKS Kaczkan Huragan Morag vs Polonia Warszawa
19:00
Poland | III Liga, Group 1
MKS Swit Nowy Dwor Mazowiecki vs KS Pelikan Lowicz
19:00
Estonia | Premium Liiga
Paide Linnameeskond vs FC Kuressaare
19:00
Poland | III Liga, Group 1
Legia II Warszawa vs TS Sokol Aleksandrow Lodzki
19:00
Poland | III Liga, Group 1
KS Ursus Warszawa vs KS Legionovia Legionowo
19:00
Poland | III Liga, Group 1
Mlks Znicz Biala Piska vs Sokol Ostroda
19:00
Poland | III Liga, Group 1
LKS 1926 Lomza vs Olimpia Zambrow
19:00
Poland | III Liga, Group 1
Lechia Tomaszow Mazowiecki vs Unia Skierniewice
19:30
International Youth | U21 European Ch.ship
Spain vs Belgium
19:30
Estonia | Premium Liiga
Levadia Tallinn vs JK Narva Trans
19:30
Sweden | Superettan
Jonkopings Sodra vs Varbergs BoIS
20:00
Sweden | 2nd Div, Vastra Gotaland
IS Halmia vs Vinbergs IF
20:00
Sweden | 2nd Div, Norra Gotaland
Vanersborgs FK vs Nordvarmland FF
20:00
Sweden | 2nd Div, Norra Gotaland
Torslanda IK vs Vargarda IK
20:00
Sweden | Div 1 Sodra
Kristianstad FC vs Torns IF
20:00
Sweden | 2nd Div, Ostra Gotaland
Ifo Bromolla IF vs IFK Berga
20:00
Sweden | 2nd Div, Ostra Gotaland
IFK Hassleholm vs Nosaby IF
20:00
Sweden | 2nd Div, Norrland
Sandviks IK vs Anundsjo IF
20:00
Sweden | 2nd Div, Norrland
Gottne IF vs IFK Umea
20:30
Sweden | 2nd Div, Sodra Svealand
IFK Aspudden-Tellus vs FC Stockholm Internazionale
20:30
Sweden | 2nd Div, Norra Svealand
Skiljebo SK vs Valbo FF
20:30
Sweden | 2nd Div, Ostra Gotaland
FK Karlskrona vs Hassleholms IF
20:30
Sweden | 2nd Div, Norrland
IFK Ostersund vs Kramfors-Alliansen
20:45
Sweden | 2nd Div, Sodra Svealand
Huddinge IF vs Varmbols FC
22:00
International Youth | U21 European Ch.ship
Italy vs Poland
22:15
Iceland | 1st deild
Throttur Reykjavik vs Fjolnir Reykjavik
18:30
Finland | Ykkonen
TPV Tampere vs FC Haka Valkeakoski
18:30
Finland | Ykkonen
AC Kajaani vs Musa Pori
18:30
Finland | Ykkonen
FF Jaro vs EIF
18:30
Finland | Ykkonen
MyPa Myllykoski vs TPS Turku
18:30
Finland | Veikkausliiga
HJK Helsinki vs FC Honka
22:15
Iceland | Urvalsdeild
KR Reykjavik vs Valur Reykjavik

Saturday 22nd, June 2019

1
X
2
17:30
International | Africa Cup of Nations
DR Congo vs Uganda
20:00
International | Africa Cup of Nations
Nigeria vs Burundi
23:00
International | Africa Cup of Nations
Guinea vs Madagascar
02:00
International | Copa America
Ecuador vs Chile
22:00
International | Copa America
Bolivia vs Venezuela
22:00
International | Copa America
Peru vs Brazil
18:00
International Clubs | Club Friendly Games
FC Torpedo Moscow vs Sheffield FC
02:00
International | Gold Cup
El Salvador vs Jamaica
04:30
International | Gold Cup
Honduras vs Curacao
19:00
Norway | Eliteserien
Stromsgodset IF vs Molde FK

Sunday 23rd, June 2019

1
X
2
20:00
International | Africa Cup of Nations
Senegal vs Tanzania
17:30
International | Africa Cup of Nations
Morocco vs Namibia
23:00
International | Africa Cup of Nations
Algeria vs Kenya
22:00
International | Copa America
Colombia vs Paraguay
22:00
International | Copa America
Qatar vs Argentina
00:30
International | Gold Cup
Guyana vs Panama
02:30
USA | Major League Soccer
FC Cincinnati vs LA Galaxy
03:00
International | Gold Cup
USA vs Trinidad and Tobago
03:00
USA | Major League Soccer
Chicago Fire vs Real Salt Lake
03:00
USA | Major League Soccer
FC Dallas vs Toronto FC
05:00
USA | Major League Soccer
Vancouver Whitecaps FC vs Colorado Rapids
06:00
USA | Major League Soccer
Portland Timbers vs Houston Dynamo
16:00
Sweden | Superettan
Mjallby AIF vs IK Brage
16:00
Sweden | Superettan
Jonkopings Sodra vs Trelleborgs FF
18:30
Sweden | Superettan
IF Brommapojkarna vs Orgryte IS
18:30
Sweden | Superettan
Halmstads BK vs IK Frej
16:00
Norway | Eliteserien
Valerenga IF vs Sarpsborg
19:00
Norway | Eliteserien
Kristiansund BK vs Stabaek Fotball
19:00
Norway | Eliteserien
Viking FK vs Bodo/Glimt
19:00
Norway | Eliteserien
Tromso IL vs Rosenborg BK
19:00
Norway | Eliteserien
Odds BK vs Haugesund FK
19:00
Norway | Eliteserien
Ranheim IL vs Mjondalen
21:00
Norway | Eliteserien
SK Brann vs Lillestrom SK

Monday 24th, June 2019

1
X
2
17:30
International | Africa Cup of Nations
Ivory Coast vs South Africa
20:00
International | Africa Cup of Nations
Tunisia vs Angola
23:00
International | Africa Cup of Nations
Mali vs Mauritania
00:30
USA | Major League Soccer
Columbus Crew vs Sporting Kansas City
20:00
Sweden | Superettan
Osters IF vs Varbergs BoIS
20:00
Sweden | Superettan
GAIS vs Degerfors IF
20:00
Sweden | Div 1 Sodra
Eskilsminne IF vs Landskrona BoIS
20:00
Sweden | Div 1 Sodra
IK Oddevold vs IFK Varnamo

Tuesday 25th, June 2019

1
X
2
20:00
International | Africa Cup of Nations
Cameroon vs Guinea-bissau
23:00
International | Africa Cup of Nations
Ghana vs Benin
20:00
Sweden | Allsvenskan
AIK vs IFK Norrkoping
20:00
Sweden | Superettan
Dalkurd FF vs Vasteraas SK

Friday 21st, June 2019

1
X
2
23:00
International | Africa Cup of Nations
Egypt vs Zimbabwe
02:00
International | Copa America
Uruguay vs Japan
02:00
International | Gold Cup
Nicaragua vs Haiti
04:30
International | Gold Cup
Costa Rica vs Bermuda

Thursday 20th, June 2019

1
X
2
19:00
International | World Cup, Women
Cameroon vs New Zealand
19:00
International | World Cup, Women
Netherlands vs Canada
22:00
International | World Cup, Women
Thailand vs Chile
22:00
International | World Cup, Women
Sweden vs USA
00:30
International | Copa America
Colombia vs Qatar
03:30
International | Copa America
Argentina vs Paraguay
19:00
Norway | NM Cup
Kongsvinger IL vs Tromso IL
19:00
Norway | NM Cup
Alta IF vs Stabaek Fotball
20:10
Argentina | Primera B
San Telmo vs CA All Boys
02:00
USA | US Open Cup
DC United vs New York City FC
02:30
USA | US Open Cup
Orlando City SC vs New England Revolution
03:00
International | Gold Cup
Cuba vs Martinique
05:30
International | Gold Cup
Mexico vs Canada
06:00
USA | US Open Cup
Portland Timbers vs LA Galaxy
18:30
Finland | Kakkonen, Group A
Mipk Mikkeli vs FC Viikingit
18:30
Finland | Kakkonen, Group B
FC Honka/Akatemia vs EPS
18:30
Finland | Kakkonen, Group A
Nurmijarven Jalkapalloseura vs JIPPO
18:30
Finland | Kakkonen, Group C
SJK Akatemia vs VIFK
18:30
Finland | Kakkonen, Group B
Tampere United vs Kapa
19:00
Sweden | Div 1, Norra
Sollentuna FF vs Umea FC
19:00
Sweden | Div 1 Sodra
Oskarshamns AIK vs Lindome GIF
19:30
International Youth | U21 European Ch.ship
Denmark vs Austria
20:00
Sweden | Div 1, Norra
BK Forward vs Karlslunds IF
20:00
Sweden | 2nd Div, Vastra Gotaland
Eslovs BK vs Angelholms FF
20:00
Sweden | Div 1 Sodra
Ljungskille SK vs Lunds BK
20:00
Sweden | Div 1 Sodra
Utsiktens BK vs Assyriska Turabdin IK
20:00
Sweden | Div 1 Sodra
Tvaakers IF vs FC Trollhattan
20:00
Sweden | 2nd Div, Ostra Gotaland
Asarums IF FK vs Dalstorps IF
20:00
Sweden | 2nd Div, Norrland
Friska Viljor FC vs Umea FC Akademi
20:00
Sweden | Div 1 Sodra
Skovde AIK vs Aatvidaberg FF
20:45
Sweden | 2nd Div, Vastra Gotaland
Ullareds IK vs Onsala BK
22:00
Spain | LaLiga 2
RC Deportivo La Coruna vs RCD Mallorca
22:00
International Youth | U21 European Ch.ship
Germany vs Serbia
18:30
Finland | Ykkonen
AC Oulu vs FC KTP

Friday 28th, June 2019

1
X
2
19:00
Sweden | Allsvenskan
Orebro SK vs Helsingborgs IF

Saturday 29th, June 2019

1
X
2
17:00
Sweden | Allsvenskan
Ostersunds FK vs IFK Goteborg
19:00
Sweden | Allsvenskan
Falkenbergs FF vs IF Elfsborg

Sunday 30th, June 2019

1
X
2
00:00
Sweden | Allsvenskan
GIF Sundsvall vs AFC Eskilstuna
16:00
Sweden | Allsvenskan
AIK vs Malmo FF
18:30
Sweden | Allsvenskan
IFK Norrkoping vs IK Sirius FK

Monday 1st, July 2019

1
X
2
20:00
Sweden | Allsvenskan
Djurgardens IF vs Kalmar FF
20:00
Sweden | Allsvenskan
BK Hacken vs Hammarby IF
  • World Cup, Women, International

    Jamaica   v   Australia
    18/06 22:00
  • World Cup, Women, International

    Italy   v   Brazil
    18/06 22:00
  • U21 European Ch.ship, International Youth

    England   v   France
    18/06 22:00
  • Int. Friendly Games W, International

    Estonia   v   Belarus
    18/06 17:30
  • Club Friendly Games, International Clubs

    FC Spartak Trnava   v   KFC Komarno
    18/06 18:00
  • Club Friendly Games, International Clubs

    SK Slovan Bratislava   v   1 FC Slovacko
    18/06 18:00
  • AFC Cup, International Clubs

    Ceres-Negros FC   v   Ha Noi FC
    18/06 14:30
  • AFC Champions League, International Clubs

    Kashima Antlers   v   Sanfrecce Hiroshima
    18/06 13:00
  • AFC Champions League, International Clubs

    Guangzhou Evergrande   v   Shandong Luneng Taishan FC
    18/06 15:00
  • NPL, Queensland, Australia

    Queensland Lions   v   Eastern Suburbs Brisbane
    18/06 12:30
  • NPL, Queensland, Australia

    Western Pride   v   Olympic FC
    18/06 12:30
  • Super League, Malaysia

    Pahang FA   v   Pknp FC
    18/06 16:00
  • Super League, Malaysia

    Petaling Jaya City FC   v   Felda United
    18/06 16:00
  • Super League, Malaysia

    Perak TBG FC   v   Terengganu
    18/06 16:00
  • Super League, Malaysia

    PKNS FC   v   Kedah
    18/06 16:00
  • U21, Sweden Amateur

    Degerfors IF   v   Vasteras
    18/06 18:00
  • Premium Liiga, Estonia

    Viljandi JK Tulevik   v   Maardu Linnameeskond
    18/06 19:00
  • Premium Liiga, Estonia

    Tartu JK Tammeka   v   JK Tallinna Kalev
    18/06 19:00
  • U21 European Ch.ship, International Youth

    Romania   v   Croatia
    18/06 19:30
  • Premium Liiga, Estonia

    FC Flora Tallinn   v   Nomme Kalju FC
    18/06 19:30
  • Kakkonen, Group C, Finland

    SC Kufu 98   v   Pallo Kerho 37
    18/06 20:30
  • 3rd Division Group 1, Norway

    Krakeroy   v   Stabaek Fotball 2
    18/06 21:00
  • Liga 1, Indonesia

    Persib Bandung   v   Tira-Persikabo
    18/06 14:30